Feedback

Oferta dla firm

Każda firma dąży do sukcesu. W osiągnięciu tego celu najważniejszą rolę odgrywają Twoi pracownicy. Dlatego musisz o nich szczególnie dbać. Pokaż im, że Ci na nich zależy, a zyskasz lojalnych i oddanych pracowników. Jak pokazują badania przeprowadzone dla National Institute of Health ponad 78% firm, które zdecydowały się na regularne wykupywanie karnetów do klubu fitness dla swych pracowników odnotowało poprawę swych wyników. Również w Polsce firmy coraz częściej decydują się na taką formę nagradzania swych pracowników. Dołącz do Nich!!!

Korzyści dla pracowników

 • poprawa swojego stanu zdrowia
 • ćwiczenia według specjalnie dla nich
  przygotowanych programów,
 • lepszy wygląd i samopoczucie
  poznawanie nowych ludzi
  świetna zabawa

Zdrowie pracowników to korzyści dla firmy:

 • większa witalność i energia
 • lepsze samopoczucie
 • wzrost motywacji i zaangażowania w pracę
 • większa lojalność
 • lepsza efektywność pracy
 • lepsza umiejętność radzenia sobie ze stresem
 • niższe koszty leczenia
 • mniejsza absencja chorobowa

Korzyści dla Firmy

Pracownicy, którzy trenują 2-3 razy w tygodniu są zdrowsi i szczęśliwsi. Ich dobra kondycja fizyczna i psychiczna w sposób zauważalny przyczyni się do sukcesu Twojej firmy.

Oferta

Body Club stworzył specjalny rabatowy pakiet usług z myślą o firmach chcących wzbogacić i urozmaicić formę wynagrodzenia swoich pracowników.Spożytkowanie wolnego czasu w formie rekreacji ruchowej sprzyja wypoczynkowi, odreagowywaniu stresu, rozładowywaniu napięć, oraz daje poczucie efektywnie spożytkowanego czasu.

Body Club to klub o wysokim standardzie, dlatego też u nas nad przebiegiem treningu i zajęć fitness zawsze czuwa przeszkolona i życzliwa kadra instruktorów, która dostosuje typ treningu, odżywiania do indywidualnych potrzeb klienta, oraz pomaga w ułożeniu grafiku zajęć względem dyspozycyjności czasowej. Body Club to nie tylko sprzęt i sale treningowe, dbamy również przyjazną atmosferę, a dogodne godziny otwarcia umożliwiają korzystanie z naszego klubu osobom pracującym w każdym trybie zmian pracy.

Grupy od 5 – 10 osób 80 zł
od osoby w tym możliwość korzystania z siłowni bez ograniczeń czasowych i ilościowych, zajęcia fitness bez ograniczeń ilościowych.

Grupy od 11 – 40 osób 60 zł
od osoby w tym możliwość korzystania z siłowni bez ograniczeń czasowych i ilościowych, zajęcia fitness bez ograniczeń ilościowych.

Grupy powyżej 40 osób 50 zł
od osoby w tym możliwość korzystania z siłowni bez ograniczeń czasowych i ilościowych, zajęcia fitness bez ograniczeń ilościowych.

 

 

Grupy od 11 – 40 osób 75 zł
od osoby – obejmuje pakiet podstawowy oraz dodatkowo : Masaż CERAGEM bez ograniczeń,sauna x 4

Grupy powyżej 40 osób 65 zł
od osoby – obejmuje pakiet podstawowy oraz: Masaż CERAGEM bez ograniczeń, sauna x 4

5 – 10 osób – rabat 40%
11 osób i więcej – rabat 40%

Oferta indywidualna i więcej informacji